LİTRE METER

Uzman Akış Ölçüm Mühendisliği

Denizaltı

Litre Metre’de Denizaltı debimetrelerimizi uzun ömürlü ve kolay kurulumu ön planda olacak şekilde tasarlıyoruz. Spesifikasyonlarınıza göre üretilen VFF ve türbin debimetrelerimiz, Denizaltı uygulamaları için ideal debimetreler olacak şekilde tasarlanmıştır.

En yüksek kalite ve standartta üretilen ve dünya çapında kurulan, düşük akış hızlarını ve yüksek basıncı ölçme konusunda uzman uzmanlığa sahibiz.

Ölçüm için özel çözümlerimiz var: metanol, emülgatör, korozyon önleyici, kireç önleyici, balmumu önleyici, biyosit ve oksijen tutucu. On yıllara yayılan kanıtlanmış bir Denizaltı uzmanlığı kaydı, dünya çapında hem deniz altı hem de üst kısımlarda düşük akış hızlarından ve yüksek basınçlardan kaynaklanan gereksinimleri vurgulamaktadır.

Akışı Ölçmek İçin Üretildi

Yüksek performanslı denizaltı debimetrelerin tasarımı, üretimi ve tedarikinde kırk yılı aşkın deneyimimizle, hemen hemen her denizaltı ölçüm uygulamasına uygun geniş bir teknoloji yelpazesi sunabiliyoruz.

Düşük viskozite için KEM Türbin debimetreleri kullanıyoruz. Daha yüksek viskoziteler için, uzun süredir devam eden VFF akış ölçerimiz, iyi geliştirilmiş ve yaygın olarak kullanılan bir deniz altı akış ölçerdir. Mekanik debimetreler, akış hızı ve basınçlar için ölçeklendirilebilen basit, etkili çözümlerin temelini oluşturur.

Denizaltı akışı, garantili

İnşa sürecinde, akış ölçerinizi spesifikasyonlarınıza göre test edip kalibre edeceğiz. Şirket içinde, 0,0001 ila 1000 l/dak arasında ondan fazla kalibrasyon kulesi ve 20.000 PSI’ye kadar seviyelere ulaşabilen basınç değerleri sunuyoruz.

Mühendislik yeteneklerimizin yanı sıra, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunma konusunda da itibar kazandık. İlk tasarım konseptlerinden satış sonrası bakıma kadar toplam debimetre hizmetini standart olarak sunuyoruz ve bu da bizi sektördeki en iyiler arasına dahil ediyor.